Цікавинки та новини - IKEA Стиль
Для оформлення замовлення, будь ласка, заповніть наступні поля:
Ім'я:
Прізвище:
E-mail:
Телефон:
Спосіб доставки:
Коментарі:
Музей ІКЕА: від сірників до диванів

Логотипи ІКЕАУ наступному році мине 70 років відтоді, як Інгвар Кампрад заснував свою компанію з продажу канцелярських товарів ІКЕА. Нині ІКЕА торгує меблями власного виробництва, а її засновник є одним з найбагатших чоловіків світу. І як будь-яка пристойна компанія з давньою історією ІКЕА має свій музей. Знаходиться він у шведському містечку Ельмхульт і містить чимало цікавих експонатів.

Дизайнери ІКЕА про те, що не розуміють покупці

Комусь вона до вподоби, хтось цінує її оригінальний дизайн і низьку вартість. А хтось засуджує за те, що вона завалює світ меблями сумнівної якості, які, до того ж, люди мають збирати самі. Але складно зайти дім, де не було б жодного продукту ІКЕА.

Історія одного з найвідоміших європейських бізнесменів

У віці 5 років майбутній засновник ІКЕА продавав сірники. В шкільному віці він спробував безліч занять, торгував рибою, насінням, брусницею та навіть різдвяними листівками. Напевно це і була його справжня школа. Адже в нього немає вищої освіти. Він не вчився бізнсу, не читав у великих об`ємах бізнес літературу. Все, що він знав, було основано виключно на власному досвіді та уважності.

Загальна інформація

«IKEA» («ІКЕА», іноді вимовляється: «Ікея») — транснаціональна компанія, власник однієї з найбільших у світі торгових мереж з продажу меблів і товарів для дому. Повне найменування — «IKEA International Group». Заснована у Швеції; штаб-квартира — в місті Лейдені, провінція Південна Голландія, Нідерланди.